Duna House
Vár a Központ!
A Duna House Csoport
a magyar és a regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője. A régió négy országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse.
Mutass többet

Telefonos pénzügyi munkatárs állás Budapesten

a Duna House Csoport központi irodájában

Munkavégzés helye
Budapest, I. kerület
Munkaidő
Heti 40 óra

Milyen feladataid lesznek?

  • Jelzáloghitel előkészítése új és meglévő partnereinknek;
  • Cross-sell termékek értékesítése;
  • Teljeskörű hiteltanácsadás telefonon érdeklődő ügyfeleink részére;
  • Termékeink ajánlása, igényfelkeltés, lead generálás;
  • Kimenő hívások indítása, és regisztrált ügyfelek megkeresése.

Milyen tapasztalattal rendelkező kollégát keresünk?

  • Értékesítés vagy hitelezés területén szerzett tapasztalat;
  • Kiemelkedően jó kommunikációs képesség;
  • Olyan kolléga, aki örömmel segít az ügyfeleinknek;
  • Precíz, lelkiismeretes munkavégzés;
  • Problémák helyett megoldásokfókuszú gondolkodásmód.

Előnyt jelent a jelentkezéskor:

  • Előny, de nem feltétel, ha pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgával rendelkezel;
  • Call centeres munkakörben szerzett vagy ingatlanpiaci tapasztalat;
  • Biztosítás közvetítői hatósági vizsga vagy azt kiváltó szakirányú végzettség megléte.

Mit kínálunk számodra?

  • Bruttó 400 000 Ft+ teljesítménytől függő mozgóbér, amely mértékének nem szabunk korlátokat;
  • Cafeteria;
  • Stabil szakmai háttér;
  • Jó hangulatú, kis létszámú csapat;
  • Határozatlan idejű szerződés;
  • Hosszú távú, biztos együttműködés lehetősége;
  • Hibrid munkavégzés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, küldd el magyar nyelvű önéletrajzod pozíció és bérigény megjelölésével a [email protected]!

További nyitott pozíciók a Duna House Központban