.
Eladó Lakás 2800 Tatabánya
LK085906
Eladó
Társasház
Hamarosan jön
Új
52 900 000 Ft
2800 Tatabánya
3 szoba
55 m²
Panel
Törlesztőrészlet Ft/hó
THM %
0 megtekintés az elmúlt 7 napban
Leírás
Prémium minőségben felújított, nagy erkélyes 2 szoba + nappalissá alakíított lakás eladó Tatabánya-Sárberekben!

Ritka lehetőség Tatabánya kedvelt városrészében, Sárberekben! Eladó egy 3. emeleti, 55 m² alapterületű, nagy erkéllyel rendelkező, 2 szoba + nappalis kialakítású, igényesen felújított lakás.

Az ingatlan teljes körű felújításon esett át, amely során nemcsak esztétikailag, hanem műszakilag is megújult. Kicserélésre kerültek a nyílászárók, új biztonsági acél bejárati ajtó került beépítésre, teljesen megújult az elektromos hálózat és a vízvezeték-rendszer, valamint új beltéri ajtók és modern burkolatok készültek. Az ingatlanhoz saját tároló is tartozik!

A lakás belső kialakításánál a letisztult, modern stílus és az időtálló, harmonikus színvilág kapott főszerepet, amely világos, elegáns és otthonos életteret teremt.

A helyiségek burkolatai is ezt a minőségi megjelenést tükrözik:

- a szobákban elegáns laminált parketta,
- a közlekedőben, konyhában és egyéb helyiségekben korszerű, strapabíró vinyl burkolat található.

Főbb jellemzők:

- Tatabánya, Sárberek
- 3. emeleti elhelyezkedés
- 55 m² alapterület
- 2 szoba + nappali
- Nagy erkély
- Teljes körű felújítás
- Új műanyag nyílászárók
- Új biztonsági acél bejárati ajtó
- Új villany- és vízhálózat
- Új beltéri ajtók
- Modern burkolatok
- Igényes, azonnal költözhető állapot
-  saját tároló a pincében

Az ingatlan ideális választás lehet családoknak, fiatal pároknak vagy akár befektetési célra is, hiszen elhelyezkedése, elrendezése és magas színvonalú felújítása miatt valóban ritkaságnak számít a környéken.
Mutass többet
Általános adatok
Ingatlan állapota:
5 - Nagyon jó
Építés éve:
1978
Emelet:
3
Emeletek száma:
4
Lift:
Nincs Lift
Épület külső állapota:
4 - Jó
Épület belső állapota:
4 - Jó
Fényviszonyok:
Parkolás:
Nincs
Erkély/Terasz:
Van
Nézet:
Utca
Tájolás:
DK
Fűtés:
Távfűtés
Energetikai besorolás:
Nincs megadva
Hamarosan jön
A ”Hamarosan jön” státuszú ingatlanok esetében jelenleg még folyamatban vannak a jogi és egyéb ellenőrzési folyamatok, így azok még nem teljesültek maradéktalanul. A Duna House Franchise Kft. és annak hálózatában tevékenykedők nem vállalnak felelősséget azért, hogy az adott hirdetés mikor kerül ”aktív” státuszba, vagy aktív státuszba kerül-e végül. A részletekről érdeklődjenek az adott hirdetésnél található DH partner értékesítői elérhetőségeken.
Mutass többet
Lakáshitel kalkulátor – Spórolj velünk!
Kalkulálj most, és keresd pénzügyi szakértőinket, akik ingyenes tanácsadással segítenek megtalálni a számodra legjobb megoldást!

Hasonló ingatlanok

Martin Attila
Örökös tag értékesítő
Kapcsolatfelvétel
Hívom
Kapcsolatfelvétel
Kérjen egy személyes megtekintést az ingatlanra a Duna House értékesítőjétől
Válassz egy időpontot